ارتودنسی نامرئی با روش الاینرهای شفاف جایگزین ارتودنسی سنتی

ارتودنسی نامرئی با الاینرهای شفاف - ارتومرکز

ارتودنسی نامرئی با روش الاینرهای شفاف جایگزین ارتودنسی سنتی را برای شما عزیزان شرح میدهیم پس با ما همراه باشید.

مرکز ارتودنسی ایران در حال حاضر با مراکز تخصصی ارتودنسی مناطق مختلف تهران همکاری دارد.

خنده زیبا حق شماست پس برای بر طرف کردن تمام نیازهای مربوط یه دهان و دندادن با مرکز ارتودنسی تماس بگیرید.

ارتودنسی نامرئی با روش الاینرهای شفاف

در این ارتودنسی دیگر نیازی به استفاده از سیم و براکت نمیباشد.

در افرادی که سنین کودکی را پشت سر گذاشته اند یا موقعیت اجتماعی آنها اجازه استفاده از روش سنتی ارتودنسی همراه سیم و براکت را نمیدهد، بهترین گزینه استفاده از الاینرهای شفاف مخصوص ارتودنسی میباشد.

در بیش از شصت درصد از مواردی که نیاز به ارتودنسی دارند، میتوان از الاینر های شفاف استفاده کرد.

ارتودنسی نامرئی نوعی از ارتودنسی است که از جنس پلاستیک شفاف بوده و اطراف دندان را محکم دربر می گیرد و با حرکات تدریجی دندان ها برای رسیدن به موقعیت ایده آل بر روی آن ها برنامه ریزی شده است.

مراحل ارتودنسی نامرئی

مراحل ارتودنسی نامرئی بصورت مرحله به مرحله می باشد ، در واقع جهت صاف و مرتب شدن دندان ها از شبیه سازی کامپیوتری کمک گرفته می شود که در هر مرحله ( ۸ تا ۲۰ مرحله ) یک پوسته شفاف بصورت هر دو هفته یکبار روی دندان ها قرا میگیرد.

اینویزالاین ها مجموعه ای از تری پلاستیک های شفاف هستند که نیروی پیوسته اما  آهسته به دندان ها وارد میکند که با مرور زمان موقعیت دندانها و فک درست و یکدست میشود و برای هر مرحله یک الاینر طراحی و توسط ارتودنتیست اجرا میشود و به مرور پس از  مرتب شدن دندان ها آلاینر تعویض میشود و آلاینر مرحله بعد جایگزین آن میشود.

مزایای ارتودنسی نامرئی

مزیت های ارتودنسی نامرئی از عدم ایجاد تحریک و یا بریدگی در داخل گونه ، راحتی استفاده و جابجایی آن گرفته تا مخفی بودن این نوع درمان می توان نام برد.

در مواردی که پوسیدگی دندان به دلیل عدم راحتی رعایت بهداشت دهان در ارتودنسی سنتی بود را در این ارتودنسی نخواهید داشت.

یکی از مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم قابلیت جابجایی ارتودنسی نامرئی می باشد ، به این معنی که ارتودنسی نامرئی را می توان در زمان غذا خوردن و مسواک زدن از دهان خارج کرد ، که این ویژگی می تواند آسایش بیشتری را برای بیماران فراهم کند.

درمان اثر بخش با راهکار ارتودنسی نامرئی در کیس های متفاوت باعث شده این درمان پر طرفدار باشد.

الاینر شفاف جایگزین براکت های سنتی

الاینر شفاف یک گزینه مناسب برای جایگزینی براکت های سنتی در ارتودنسی می باشد ، از آنجا که این سیستم بصورت سفارشی ساخته می شود ، می تواند به تدریج دندان ها را در موقعیت مناسب قرار دهد.

الاینرهای شفاف هم چنین گزینه مناسبی برای  ارتودنسی بزرگسالان  که در موقعیت شغلی خاصی هم هستند میباشد زیرا دیگر نگران گیر کردن مواد غذایی بین براکت ها و سیم ارتودنسی که در روش ارتودنسی ثابت است نیستند و براحتی میتوانند  از صاف و مرتب شدن دندانهای خود لذت ببرند

۲۲ ساعت استفاده در روز شریط یک لبخند زیبا

الاینر های شفاف جهت کمک به هدایت دندان ها در موقعیت صحیح کاربرد دارد ، کارایی شبیه مانند دیگر روش های ارتودنسی ، اما اگر شرایط درمان را رعایت نکنید این درمان با مشکل روبرو خواهد شد ، به این معنی که الاینر شفاف باید حداقل ۲۲ ساعت در روز و شب در دهان باقی بماند.

 سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مهیار ماهوش محمدی نوبت بگیرم؟

معمولا، امکان نوبت دهی برای دکتر مهیار ماهوش محمدی طی ۷ روز آینده در میهن پزشک امکان پذیر میباشد. جهت گرفتن نوبت از دکتر مهیار ماهوش محمدی به باکس نوبت دهی بالای پروفایل مراجعه کنید.

آیا دکتر مهیار ماهوش محمدی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مهیار ماهوش محمدی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مهیار ماهوش محمدی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مهیار ماهوش محمدی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مهیار ماهوش محمدی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر مهیار ماهوش محمدی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر مهیار ماهوش محمدی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مهیار ماهوش محمدی چیست؟

دکتر مهیار ماهوش محمدی متخصص ارتودنسی میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص ارتودنسی بهتر است بدانید ارتودنسی یکی از رشته‌های تخصصی دندانپزشکی است. کار اورتودنسی بیشتر تصحیح جفت شدن نامناسب دندان هاست. جفت شدن نامناسب دندان‌ها می‌تواند ناشی از قرار گرفتن نادرست دندان ها و یا دوفک نسبت به هم و یا هر دو مشکل باشد. درمان‌های ارتودنسی را می‌توان به درمان با دستگاه‌های ثابت و متحرک تقسیم کرد. دستگاه‌های ثابت دستگاه‌هایی هستند که در طول درمان نیازی به خارج نمودن آن‌ها از دهان توسط بیمار وجود ندارد و از براکت و سیم تشکیل شده‌اند. دستگاه‌های متحرک دستگاه هایی هستند که بیمار می‌تواند در طول درمان آن‌ها را از دهانش خارج کند و به پلاک مشهورند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مهیار ماهوش محمدی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مهیار ماهوش محمدی دریافت کنید ارتودنسی پیشگیرانه (سریال اکسترکشن) در کودکان، ارتودنسی متحرک، ارتودنسی ثابت، ارتودنسی شفاف، ارتوسرجری (ارتودنسی قبل از جراحی فک) و درمان ارتودنسی در بیماران با شکاف لب و کام (لب شکری) و … میباشد.

بیماران دکتر مهیار ماهوش محمدی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز ۰ بیمار دکتر مهیار ماهوش محمدی را ارزیابی کرده اند. میانگین امتیاز دکتر مهیار ماهوش محمدی ۰ از ۵ می باشد. اگر شما هم از بیماران دکتر مهیار ماهوش محمدی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.

—————————————–————–

راه های ارتباطی با مرکز ارتودنسی

پیج اینستاگرام مرکز ارتودنسی

کانال آپارات مرکز ارتودنسی

کانال نماشا مرکز ارتودنسی  

—————————————–————–

برترین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *