ارتودنسی بزرگسالان با بهترین روش در سال 1402

ارتودنسی بزرگسالان با بهترین روش - ارتومرکز

بهترین روش ارتودنسی بزرگسالان در سال 1402 انجام میشود. امروزه با پیشرفته علم و تکنولوژی دیگر سن برای ارتودنسی بزرگ سالان هیچ محدودیتی ایجاد نمی کند؛  بسیاری از مردم به این فکر میکنند که ارتودنسی فقط برای جوانان و خورد سالان میباشد اما در واقع ارتودنسی برای تمام سنین قابل اجراست در واقع اگر دندان ها سالم باشد اما اگر در لثه ها دندان ها یا در زاویه فک مشکلی دارید باید قبل از ارتودنسی به یک متخصص در این زمینه مراجعه کنید تا با معاینه درست و اسولی تحت درمان قرار بگیریر،  و لی اصلا نگارن نباشید چون   در درمان به روش ارتودنسی میتوان در هر رده سنی  دندان ها را جابه‌جا و مرتب سازی کرد، بنابراین هر کسی در هر سنی که باشد انجام ارتودنسی برای آن دیر نیست. در ضمن تیم پر تلاش ما با ارائه بهترین و بروز ترین دستگاه ها و دکتران فوق تخصص آماده خدمت گزاری برای شما عزیزان میباشد و همچنین میتوانید درمان کاملا اسولی و بدون خطر را با بهترین قیمت با ما تجربه کنید.

امروزه  تقریبا از هر پنج نفری که ارتودنسی انجام می‌دهند، یک نفر بزرگسال است؛ اما با این وجود، باز هم این تعداد خیلی کمتر از کل افراد بزرگسالی است که در عمل می‌توانند از ارتودنسی برای درمان مشکلات و ناهنجاری‌های فک و دهان خود استفاده کنند.

مرکز ارتودنسی ایران از شما در مطب خود استقبال میکند.

ما تمام انواع خدمات ارتودنسی اعم از جراحی و درمان ناهنجاری‌های سر و صورت را برای کودکان،نوجوانان و  ارتودنسی بزرگ سالان ارائه می‌نمایئم و از جدیدترین روش ها و ابزارهای ارتودنسی روز دنیا برای رفع مشکلات دندان و فک در بزرگسالان استفاده می‌کنند.

 

ارتودنسی بزرگسالان - ارتومرکز

فواید ادتودنسی در بزرگ سالان

تحقیقات نشان داده است که فراوانی ناهنجاری‌های فک و دندان در بزرگسالان نسبتاً زیاد بوده و میزان شیوع آن با آنچه که در کودکان و نوجوانان می‌بینیم، قابل مقایسه است. که پائین تر بیشتر در رابطه با ارتودنسی بزرگ سالان خواهیم پرداخت.

احتمالا حدود سه چهارم از کل بزرگسالان از نوعی از مشکلات فک و دندان از قبیل شلوغی دندان‌ها یا انحراف دندان‌های دائمی بعد از کشیدن بعضی از آنها، رنج می‌برند.

یقیناً داشتن یک لبخند زیبا و جذاب می‌تواند باعث تقویت اعتماد به نفس در هر شخص شود. پس ارتودنسی برای هیچکس دیر نیست مخصوصا ارتودنسی بزرگ سالان

مطالعات نشان داده ،بهترین روش ارتودنسی بزرگسالان می‌تواند حتی در ارتقاء جایگاه شغلی و موقعیت اجتماعی افراد بزرگسال هم تأثیر داشته باشد.

علاوه بر آن، درمان  ارتودنسی بزرگسالان  از نظر سلامت جسمی هم فواید مهمی دارد، زیرا تمیز کردن دندان‌های نامرتب خیلی سخت‌تر است و بنابراین می‌تواند مقدمه‌ای برای بروز پوسیدگی دندان‌ها و ابتلاء به بیماری‌های لثه شود.

همچنین صاف و مرتب کردن دندان‌ها به کمک ارتودنسی  بزرگسالان موجب راحت‌تر شدن کار جویدن غذا می‌شود ؛ پس در هر سن و سالی که هستید، انجام ارتودنسی می‌تواند مزایای بسیار زیادی برای شما داشته باشد.

 

ارتودنسی دندان در بزرگ سالان

 

جنبه های مهم ارتودنسی در بزرگ سالان

درمان ارتودنسی در هرده سنی میتوان انجام داد بنا بر این هیچوقت برای ارتودنسی بزرگ سالان دیر نیست ، اما با این حال ارتودنسی برای بزرگ سالان 2 جنبه دارد ، از یک سو بزرگ سالان از سن بلوغ گذر کردن و دیگر امکان رشد و توسعه در فک نیست و زمان رشد و توسعه فک کامل شده است ، بنابر این تغیر ساختار فک با ابزار ارتودنسی قابل انجام نیست ، در نتیجه بسیار از موارد که  یک بزرگ سالان دارا ی نا هنجاری فک هستد در کنار ارتودنسی نیاز به جراحی دارد . اما این موضوع فقط در مورد بزرگ سال های که دارای ناهنجاری  فک هستند صدق میکند. و برای اینکه کامل بدانید که دارای ناهنجاری فک هستید یا نه میتوانید با مشاوره رایگان باما به جواب سوال خود رسیده و نسبت به آن اقدام کنید . در ضمن اگر سوالی پیشنهاد یا انتغادی داشتید خوشحال میشیم در انتهای صفحه با ما در میان بگزارید .

برترین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *